Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance, tüm para çekim işlemlerini geçici bir süreliğine askıya aldığını sosyal medya üzerinden açıkladı.

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, önemli bir açıklama ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Şirket, geçici bir süreliğine tüm kripto para işlemlerini askıya aldıklarını açıkladı. Problemin ne zaman giderileceği henüz tahmin edilemese de yatırımcılar, platformdan gelecek haberi merakla bekliyor.

Binance: Yoğunluk nedeniyle devre dışı bıraktık

Sosyal medya hesapları üzerinden bu haberi kullanıcılarıyla paylaşan Binance, şimdilik bu problemin ne zaman çözüleceğine ilişkin bir bilgi vermedi. Şirket, Twitter platformundan şu açıklamayı yayınladı:

“Büyük bir yoğunluk nedeniyle tüm kripto para çekme işlemlerini geçici olarak devre dışı bıraktık. Ekibimizin bu konuda öncelikli olarak çalıştığından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Binance bugün ilk olarak, 12:30 sularında para çekme işlemlerini durdurduklarına ilişkin bir açıklama yapmıştı. Saat 15 sularında gelen açıklamada ise işlemlerin yeniden başlatıldığı; kademeli olarak sorunların çözüme ulaştığı paylaşılmıştı. 30 dakika içerisinde şirket, problemin tamamen ortadan kalkmasını umuyordu. Ama bekledikleri gibi olmadı ve 15:30 civarlarında yeni bir güncelleme tweet’i yayınlayarak şu açıklamayı kaydettiler:

Güncelleme: Kripto para çekme işlemleri tekrar kapatıldı. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.