Sony, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınladı. Bakalım Sony’nin konsept arayüzü nasıl görünüyor?

Sony, bu ayın başlarında Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin testlerini yaptığını ve güncellemeyi bazı geliştiricilere sunduğunu açıklamıştı. Android’in en yeni sürümü olan Marshmallow ile sistem stabilitesinin artmasının yanında yeni özellikler de kullanıcılara sunulacak. Nexus ailesinin doğrudan aldığı Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için Sony elini çabuk tutacağa benziyor.

Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlayan Sony, safkan Android arayüzü kullanmasıyla dikkat çekiyor. Konsept Android sürümü olduğu için Xperiaarayüzünün henüz entegre edilmediğini belirtelim.

android-6

Sony, konsept Android 6.0 Marshmallow testlerine katılmanız için Google Play Store’da bir de uygulama yayınladı. Sony´s Concept for Androidismindeki uygulamayı buradan indirip gerekli olan formları doldurursanız konsept Android 6.0 Marshmallow deneyimi için belki sıra alabilirsiniz.