Sony’nin üç yeni oyun kulaklığı geliyor!

0
2

OnLeaks tarafından sağlanan bilgilere dayanarak 91Mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre Sony, yeni bir oyun kulaklığı serisini duyurmaya hazır olabilir. Sony’nin Pulse kulaklığı gibi özel olarak PlayStation markalı olmak yerine, üç kulaklık görünüşe göre Sony’nin “Inzone” adlı yeni oyun donanımı markasının bir parçası olacak ve bir çift oyun ekranı da içerebilecek.

Sızan görüntüler, mevcut Pulse kulaklığa benzer beyaz renk şemasına sahip H serisi olarak adlandırılan üç kulaklığı gösteriyor. H3 kabloludur ve fiziksel ses kadranı olan bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir. H3’ün görüntülerinde “NC/AMB” olarak işaretlenmiş bir düğme var, bu da gürültü gidermeyi destekleyebileceğini ve oyuncuların etraflarında neler olup bittiğini duymalarını sağlamak için bir ortam ses moduna sahip olabileceğini gösteriyor.

Bu arada H7 ve H9 kablosuzdur ve Bluetooth üzerinden veya birlikte verilen bir USB dongle ile bağlanabilir. H9, ikisinin daha üstün ve bildirildiğine göre gürültü iptalini destekliyor. Üçü de 360 ​​derecelik uzamsal sesi destekler. Kulaklıkların hangi platformları destekleyeceği konusunda resmi bir ayrıntı yok, ancak Sony’nin mevcut Pulse kulaklığı gibilerse, muhtemelen PS5’e ek olarak PC’de çalışacaklar.

Ayrı bir rapora inanılırsa, bu kulaklıklar Sony’nin Inzone markalı daha geniş oyun aksesuarları serisinin bir parçası olabilir. Sızdıran Tom Henderson, şirketin ayrıca bir çift Inzone markalı oyun ekranı geliştirebileceğini bildirdi. Biri 4K çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip olabilirken, diğerinin 240Hz olduğu ancak 1080p çözünürlüğünün düşürüldüğü bildiriliyor. Ekran boyutları hakkında bir bilgi yok, ancak her ikisinin de HDR, değişken yenileme hızları ve diğer oyun odaklı özellikleri destekleyeceği bildiriliyor. Umalım ki Sony, PlayStation konsolu ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bağımsız bir ekran piyasaya sürdüğü son seferden bazı dersler almıştır.

Bu yeni kulaklıkların ve monitörlerin ne kadara mal olabileceği veya ne zaman piyasaya sürülebilecekleri konusunda hiçbir bilgi yok. Ancak Henderson, önümüzdeki hafta kadar erken bir duyuru görebileceğimizi bildirdi.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın