Spider-Man: No Way Home daha çıkmadan gişe performansı ile gündem oldu. Uzmanlar filmin, rekor kırabileceğini aktarıyor.

Spider-Man: No Way Home henüz sinema salonlarına uğramadı. Beyaz perdeye çıkışına 1 aydan az bir süre kalan yapım, senenin en çok beklenen filmleri arasında baş gösteriyor. Öyle ki yapımın gişe performansı için de şimdiden teoriler üretilmeye başlandı.

2021 yılının en çok izlenen yapımı olma ihtimalinin masada olduğu film, birden fazla rekoru da geride bırakabilir. Uzmanlar, filmin olası potansiyelinin etkileyici olduğunu düşünüyor.

Spider-Man: No Way Home rekorlar kırabilir!

Box Office Pro tarafından değerlendirilen film, potansiyeli ile Marvel‘ı memnun edeceğe benziyor. Özellikle ortaya atılan dedikoduların hala ön planda olduğu Spider-Man: No Way Home, COVID-19 dönemi olarak sayılan bu yıl içerisindeki, en iyi başlangıç yapan yapım olarak duracak gibi gözüküyor. Bununla birlikte detaylanan rakamlara göre filmin ilk hafta sonu itibariyle 135 milyon ile 185 milyon dolar arası gelir elde etmesi bekleniyor.

Spider-Man: No Way Home

Rakamlar gerçekleşirse Spider-Man: No Way Home, ilk hafta sonu bitimiyle 100 milyon dolar barajını geçen ilk ve tek yapım olarak bizleri karşılayacak. Eğer en üst hedef olan 185 milyon dolar tutturulursa, COVID-19 öncesi dönemde çıkan büyük filmlerden Star Wars: Rise of the Skywalker filmi de geride bırakılmış olacak.

Diğer Spider-Man filmleri ile de kıyaslanan yapım, 150 milyon dolar üstünde bir gelir elde ederse de, en iyi hafta sonu başlangıcı yapan yapım olacak. Pandemi şartlarının devam ettiğini göz önüne alırsak yapım, büyük bir potansiyel ile sinemada izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Marvel cephesinin de çok önemsediği yapımdan, beklentiler yüksek. Özellikle hayranlar, olası dedikodular itibariyle, yapımı heyecanla bekliyorlar. 17 Aralık tarihinde vizyona girecek film, şu ana kadar sadece 2 fragman ile sevenlerini karşıladı. Yapım için konuşulan dedikodular yüzünden Sony ve Marvel‘ın fragman çıkarmakta zorlandıkları belirtildi. Bakalım Spider-Man: No Way Home, gişedeki tahminleri tutturabilecek mi, bekleyip göreceğiz.