Mavi ayda bir kez, Sonos hoparlörlerini bazı eğlenceli renkler veya yüzeylerle piyasaya sürüyor, ancak çoğu zaman insanlar siyah ve beyaz arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Ancak bugünden itibaren taşınabilir Sonos Roam’ı üç yeni renkte alabilirsiniz; Dalga, Günbatımı ve Zeytin. Tahmin edebileceğiniz gibi, Dalga açık mavinin soğuk bir tonudur, Sunset turuncu ve pembe arasındaki çizgiyi destekler ve zeytin bir kaktüs yeşilidir.

Bu renklerin yanı sıra, 179 dolarlık hoparlörde yeni bir şey yok – yaklaşık 10 saat çalma süresi için yerleşik bir pil, WiFi’den uzakta olduğunuz zamanlar için Bluetooth, Alexa ve Google Asistan aracılığıyla sesli komutlar için bir mikrofon ve Hoparlörü yerleştirdiğiniz her yerde optimum ses için ayarlamak için otomatik Trueplay teknolojisi. Hoparlörü geçen yıl gözden geçirdiğimde gerçekten beğendim ve piyasaya sürüldüğünden 10 $ daha pahalı olmasına rağmen, hala diğer Sonos ürünlerini kullanıyorsanız akıllı bir ek olan harika bir taşınabilir hoparlör olduğunu düşünüyorum.

Yine de 1 Haziran’da Roam için yeni bir özellik olacak. Hoparlör, Sonos portföyündeki, yeni duyurulan Sonos Sesli Komut platformuyla çalışacak birçok kişiden biridir. Özellikle hoparlörlerinizi hız ve gizlilik ön planda tutarak kontrol etmeye odaklanan, şirketin kendi sesli asistanıdır. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada okuyabilir ve Roam’ı bugün Sonos web sitesinde bu yeni renklerde sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın