Ted Lasso ve AFC Richmond FIFA 23’e geliyor!

1

Ted Lasso FIFA 23’e geliyor ve yanında AFC Richmond’u da getiriyor. EA, Ted Lasso’nun yıldızlarını oyuna dahil etmek için Warner Bros. Interactive Entertainment ile işbirliği yaptı. Warner Bros., Apple TV+ hitinin yapımcı ve dağıtımcılarından biridir. Kariyer Modu, Başlama Maçı, Çevrimiçi Dostluk Maçları ve Çevrimiçi Sezonlar dahil olmak üzere çeşitli modlarda Roy Kent ve diğerleri olarak oynayabileceksiniz.

FIFA 23, Richmond formalarını, tifolarını, teknik direktör öğelerini ve diğer içerikleri FIFA Ultimate Team ve Pro Clubs aracılığıyla açılabilecek hale getirecek. Richmond’un Nelson Road stadyumu da oyunda olacak.

Ted Lasso’ya gelince, onu Richmond’un veya Kariyer Modunda başka bir takımın menajeri olarak seçebileceksiniz. Alternatif olarak, oluşturulmuş bir yönetici de dahil olmak üzere başka herhangi bir yönetici Richmond’un kontrolünü ele geçirebilir. Ayrıca Jamie Tartt, Sam Obisanya ve Dani Rojas gibi oyuncuların yanında kendi yarattığınız oyuncuyu sahaya götürebilirsiniz. EA Wayne Rooney, Jack Grealish ve Trent Crimm’in yer aldığı bir fragman yayınladı:

FIFA 23, 30 Eylül’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Stadia’ya geliyor. Yine de, Ted Lasso’nun bir video oyunundaki tek görünümü olmayabilir. Leaks, Warner Bros’un çapraz dövüş oyunu MultiVersus’ta bir noktada oynanabilir bir karakter olacağını öne sürdü.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın