Temmuz ayı PS Plus oyunları arasında ‘Crash 4’ ve ‘Man of Medan’ yer alıyor

0
1

Sony, tüm PlayStation Plus abonelerinin Temmuz ayında alabileceği üç oyunu açıkladı. Onlar Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Man of Medan ve Arcadegeddon – kayda değer bir sızıntı bir kez daha üç oyunun hepsini birden aldı.

Crash Bandicoot 4, 2020’de geldi ve 12 yıldaki ilk yeni ana Crash oyunuydu. Orijinal PlayStation 1 üçlemesinin doğrudan devamı olarak belirlendi – yani tüm PS2 oyunlarını görmezden geldi. Hem PlayStation 4 hem de PS5 sürümleri, DualSense denetleyicisinin uyarlanabilir tetikleyicileri ve dokunsal geri bildirim gibi ikinci destekleyici özelliklerle birlikte sunulacak.

Man of Medan, Supermassive’in Dark Pictures Anthology serisinin ilk oyunudur. Seçimlerinizin karakterlerin yaşayıp yaşamayacağını belirlediği etkileşimli bir korku oyunudur. Man of Medan, Supermassive’in en son oyunu The Quarry’nin gelmesinden hemen sonra PS Plus’ı vuruyor.

Bu arada Arcadegeddon, Illfonic’ten hem kooperatif hem de oyuncuya karşı oyuncu modlarına sahip çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Gerçek dünyadaki silah testleri için bir arcade kullanan şeytani Fun Fun Co. megacorp’u ele geçirirken ganimet arayacak ve yeteneklerin kilidini açacaksınız.

Sony, hizmeti yenilediğinden bu yana, yeni görünümlü PS Plus’ın en düşük seviyesindeki oyunları ilk kez yeniliyor. Şirket, Essential seviye kullanıcılarına abone oldukları sürece erişebilecekleri ayda birkaç oyun sunmaya devam edeceğini söyledi. Sony ayrıca Ekstra ve Premium ürün gruplarını her ayın ortasında güncelleyecektir.

Crash 4, Man of Medan ve Arcadegeddon, 5 Temmuz’da talep edilebilecek. O zamana kadar, mevcut PS Plus Essential oyunlarını – God of War (2018), Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl – kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.