Amazon Prime Video, The Boys dizisinin 3. sezonu için bir tanıtım videosu paylaştı. Yeni sezonun yayın tarihini de açıkladı.

Amazon, The Boys dizisinin 3. sezon yayın tarihini nihayet açıkladı. Şirketin Netflix rakibi Prime Video platformunda yayınlanan fantastik temalı yapım, Amerikan merkezli süper kahramanların iç yüzünü ortaya koyarken eleştirel bir yaklaşım sergiliyor.

Dünyanın her yerinden hayranı olan The Boys, Garth Ennis ile Darick Robertson’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlandı. Ünlü televizyon yapımcısı Eric Kripke tarafından geliştirilen dizinin başrol kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott gibi isimler yer alıyor.

The Boys 3. sezon, Haziran’da geliyor

Prime Video resmi Twitter hesabından The Boys’un 3. sezonunun 3 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu. Dizinin başrol oyuncuları kamera karşısında fotoğraf çekilirken bir tanıtım videosu paylaşan şirket, açıklamada “Kemerlerinizi bağlayın. Bu vahşi yolculuk 3 Haziran’da başlıyor.” ifadelerine yer verdi.

The Boys dizisinin 8 bölümden oluşan 3. sezonu, dünya çapındaki prömiyerini ilk üç bölüm ile 3 Haziran 2022’de yapacak. Deadline’ın aktardığı bilgiye göre, geri kalan 5 bölüm her hafta Cuma günü Prime Video platformunda vizyona girecek. Dizi sezon finalini ise 8 Temmuz 2022 tarihinde yapacak.

The Boys’un yeni sezonunda hangi oyuncular var?

The Boys dizisi 3. sezonda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso gibi oyuncuları ağırlayacak. Ayrıca Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit, Jensen Ackles, Laurie Holden, Sean Patrick Flanery, Miles Gaston, Nick Wechsler, Frances Turner, Kristin Booth ve Jack Doolan da kadroda yer alacak.

the boys 3. sezon

2020’nin en iyisi seçilmişti

Internet Movie Database veya kısaca IMDb, The Boys dizisini “2020 yılının en iyi dizisi” seçmişti. Platformun kullanıcılarının oylamalarıyla, La Casa de Papel ve The Crown gibi yapımların da bulunduğu en başarılı diziler listesinde zirvede yer almıştı.

The Boys dizisinin ilk sezonu 26 Temmuz 2019’da gösterime girdi. İlk sezonun yayınlanmasından önce Amazon ikinci sezona da onay verdiğini açıkladı. İkinci sezon ise 4 Eylül 2020’de Prime Video platformunda vizyona girdi. 3 Haziran 2022’de kaldığı yerden devam edecek. Ancak yeni bir sezon olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın