Oyun

The Division’un geleceği tartışılıyor!

the-divison-gelecegi-tartisiliyor-shiftdelete.jpg

Büyük umutlarla piyasaya sürülen açık dünya oyunu The Division’un geleceği, masaya yatırıldı. Ubisoft bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu!

Ubisoft’un büyük umutlarla piyasaya sunduğu oyunu, The Division ne yazık ki beklenen başarıyı sergileyemedi.

Ubisoft yapımı Avatar duyuruldu!

Ubisoft, Lighstorm Entertainment ve Fox Interactive iş birliği ile birlikte James Cameron’un son…

The Division’un geleceği masaya yatırıldı!

Tanıtılmasının ardından büyük bir yankı uyandıran The Division, oyuncular üzerinde adeta bir hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Şimdi ise Ubisoft yetkilileri, The Division’un geleceğini tartışıyor. 

Hatırlayacağınız üzere Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda yeni Avatar oyununu duyurmuştu. Pandora‘nın eşsiz arazisi üzerinde, benzersiz bir açık dünya deneyimi sunmayı hedefleyen Ubisoft’un yeni Avatar oyununu, The Division’un geliştiricisi Massive Entertainment tarafından geliştireceği de açıklanmıştı.

Massive Entertainment‘den 400 kişilik bir ekibin yeni oyunu geliştireceğinin ortaya çıkmasının ardından, birçok soruda ortaya atıldı. Bu sorulardan en neti ise  The Division’un geleceği ne olacak?” oldu.

Ubisoft bu konu hakkında gereken açıklamayı yaptı!

Yeni oyun üzerine çalışmalara odaklanacak olan Massive Entertainment ekibi, ilerleyen zamanlarda The Division’a yeni içerik ekleyip eklemeyeceği tartışılıyor. Ubisoft yetkilieri ise bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ubisoft, yeni Avatar oyunun geliştirilmesinin, The Division’a bir etkisi olmadığı belirtti. Uzun vadeli bir oyun olarak piyasaya çıkan The Division‘a yeni içeriklerin ve güncellemelerin geleceği açıklayan Ubisoft, yeni Avatar oyununun geliştirilmesi için de en yetenekli kişilerin seçilerek ekibe alındığının da altını çizdi.

The Division ile birlikte ortaya çıkan hayal kırıklığını tekrardan yaşamak istemeyen Ubisoft, yeni açık dünya oyunu için şimdiden ince eleyip sık dokuyor. 

:: The Division sizce hayal kırıklığı mı?

xiaomi,general,casper,lenovo

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.472 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com