Ubisoft’un büyük umutlarla piyasaya sunduğu oyunu, The Division ne yazık ki beklenen başarıyı sergileyemedi.

Ubisoft yapımı Avatar duyuruldu!

Ubisoft, Lighstorm Entertainment ve Fox Interactive iş birliği ile birlikte James Cameron’un son…

The Division’un geleceği masaya yatırıldı!

Tanıtılmasının ardından büyük bir yankı uyandıran The Division, oyuncular üzerinde adeta bir hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Şimdi ise Ubisoft yetkilileri, The Division’un geleceğini tartışıyor. 

Hatırlayacağınız üzere Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda yeni Avatar oyununu duyurmuştu. Pandora‘nın eşsiz arazisi üzerinde, benzersiz bir açık dünya deneyimi sunmayı hedefleyen Ubisoft’un yeni Avatar oyununu, The Division’un geliştiricisi Massive Entertainment tarafından geliştireceği de açıklanmıştı.

Massive Entertainment‘den 400 kişilik bir ekibin yeni oyunu geliştireceğinin ortaya çıkmasının ardından, birçok soruda ortaya atıldı. Bu sorulardan en neti ise  The Division’un geleceği ne olacak?” oldu.

Ubisoft bu konu hakkında gereken açıklamayı yaptı!

Yeni oyun üzerine çalışmalara odaklanacak olan Massive Entertainment ekibi, ilerleyen zamanlarda The Division’a yeni içerik ekleyip eklemeyeceği tartışılıyor. Ubisoft yetkilieri ise bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ubisoft, yeni Avatar oyunun geliştirilmesinin, The Division’a bir etkisi olmadığı belirtti. Uzun vadeli bir oyun olarak piyasaya çıkan The Division‘a yeni içeriklerin ve güncellemelerin geleceği açıklayan Ubisoft, yeni Avatar oyununun geliştirilmesi için de en yetenekli kişilerin seçilerek ekibe alındığının da altını çizdi.

The Division ile birlikte ortaya çıkan hayal kırıklığını tekrardan yaşamak istemeyen Ubisoft, yeni açık dünya oyunu için şimdiden ince eleyip sık dokuyor. 

:: The Division sizce hayal kırıklığı mı?

xiaomi,general,casper,lenovo