İnternet

Türk Telekom’un yeni CEO’su belli oldu

Eylül 2016 yılından beri Türk Telekom CEO’su olarak görev yapan Paul Doany koltuğu devrediyor. Doany’nin yerine Ümit Önal’ın geleceği açıklandı. Türk Telekom CEO’su Ümit Önal daha önce Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal oldu

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Paul Doany’den görevi alan isim oldu. Konuyla ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da bir tweet attı. Önal’ı tebrik eden Sayan, Doany’ye de üç yıllık görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar için teşekkür etti.

KAP‘a yapılan açıklamada da Doany’nin görevinden ayrılma kararı açıklandı.

Kariyerine 2007 yılında Turkuvaz Medya Grubu’nda başlayan Önal, 2016 yılında Türk Telekom ailesine katıldı. Aralık 2018’den beri Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdüren Önal, bundan sonra şirketin tepe ismi olacak.

İşte KAP‘a yapılan açıklama:

“Şirketimiz Genel Müdürü – CEO’su Boulos H.B. Doany, 26 Eylül 2016 tarihinden bu yana sürdürdüğü görevinden ayrılma kararı almıştır. Şirketimiz Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ümit Önal vekaleten Türk Telekom Genel Müdürü – CEO olarak atanmıştır.

Boulos H.B. Doany’e şirketimiz için yaptığı çalışmaları ve görev süresince yaptığı değerli katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki iş yaşamında başarılar dileriz.”

İlgili Haberler
İnternet

WhatsApp'a, Instagram'ın Boomerang Özelliği Geliyor

İnternet

Instagram, Kullanıcı Verilerini Gizlice Toplayan Bir Reklam Partnerini Engelledi

Bilişim - Teknolojiİnternet

Netflix, BluTV ve PuhuTV RTÜK'e Bağlandı!

İnternet

The Witcher dizisinden ilk fragman geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir