Sosyal medya

Türkiye’nin en başarılı Youtuber’ı: Sude

youtube-sude-koza-tv-erdem.jpg

Oyuncak Koza Tv isimli bir Youtube kanalına sahip olan ve içerik üreten Sude, başarısı ile 1 hafta gibi sürede 80 bin aboneye ulaştı. Peki, sizde Sude’ye destek olmak ister misiniz?

Her geçen gün binlerce yeni kanala ev sahipliği yapmaya başlayan ve televizyonun yerine geçmeyi hedefleyen Youtube’da, birbirinden farklı türde içerikler yayınlanıyor.

Teknoloji, engel tanımıyor! (vLog)

Sosyal medya üzerinden sesini duyuran teknoloji tutkunu okurumuzun çağrısına kayıtsız kalmadık….

Maalesef, ülkemizde oyun ve challenge akımına katılan kanallarını bir kenara bıraktığımızda, benzersiz içerikleri ile üst seviye kalite sunan oldukça az kanal bulunuyor.

Sizlere bugün, 1 hafta gibi kısa bir sürede Türkiye’nin fenomeni haline gelen ve Youtube’da içerik üretmekte olan Sude‘den bahsetmek istiyoruz.

Sude, Youtube kanalında sizleri bekliyor!

Oyuncak koza tv erdem isimli bir Youtube kanalına sahip olan dünyalar tatlısı Sude, bir yandan yeni videolar çekmeye devam ederken, diğer yandan Lösemi yani kanser ile savaşıyor.

1 hafta içerisinde 85 bin aboneye ulaşan Sude’ye, daha iyi videolar çekebilmesi için Türkiye’nin dört bir yanından hediyeler gönderilmeye devam ediliyor.

ShiftDelete.Net ailesi olarak sizlerden ricamız, Sude’nin kanalına abone olmanız ve videolarına yapacağınız yorumlar ile ona olan desteğinizi bildirerek mutlu olmasını sağlamanız.

Dünyalar tatlısı Sude’nin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını ve her zaman destekçisi olacağımızı unutmamasını diliyoruz.

:: Sude’nin Youtube kanalına abone oldunuz mu? 

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.527 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com