Twitter, Shopify satıcılarının ürünlerini öne çıkarmasını kolaylaştırıyor

0
3

Twitter, ABD’deki tüccarlara işlerini büyütmek için sosyal ağı kullanmanın kolay bir yolunu sunmak için Shopify ile işbirliği yaptı. Satıcılar, sosyal ağın alışveriş araçlarını ve özelliklerini görebilecekleri bir yöneticiye erişmek için Shopify yönetici kontrol panellerine artık bir Twitter satış kanalı uygulaması ekleyebilir. Bu satış kanalı, Shopify satıcılarının kataloglarıyla otomatik olarak ve düzenli olarak senkronize olur, böylece kullanıcıların birden fazla platformda ürün bilgilerini güncelleme konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.

Bu, satıcıların ürünlerini Twitter’ın, bir profilin üst kısmında beş öğeye kadar görüntüleyebilen özel bir alan olan Shop Spotlight aracılığıyla sergilemelerini kolaylaştıracak. Bir tüccarın hesabını ziyaret edenler, Twitter’dan ayrılmak zorunda kalmadan satın almak için bu ürün karuselinde gezinebilecek. Tüccarlar ayrıca, Twitter’ın uygulama içi mağazaları aracılığıyla daha büyük bir ürün koleksiyonunu öne çıkarmayı da seçebilirler ve bunlar 50’ye kadar özenle seçilmiş öğeyi listeleyebilir. Her iki özellik de önceden beta testindeydi, ancak artık ABD’deki tüm satıcılar tarafından kullanılabilir. Shopify entegrasyonunun Twitter’da nasıl göründüğünü görmek isteyenler, Shopify’da Twitter satış kanalı uygulamasından ilk yararlanan kullanıcılardan biri olan Trixie Cosmetics’e göz atmak isteyebilirler.


Shopify Ürün Direktörü Amir Kabbara şunları söyledi:

"Potansiyel müşterilere, Shopify tüccarlarının başarısı için kritik öneme sahiptir. Twitter, konuşmaların gerçekleştiği yerdir ve konuşmalar ile ticaret arasındaki bağlantı hayati önem taşır. Twitter ile olan ortaklığımız ve Twitter satış kanalının başlatılması, tüccarların sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak sağlayacaktır.” – Amir Kabbara, Shopify Ürün Direktörü."

Shopify, Twitter ile yaptığı takım çalışmasına ek olarak, Editions adlı ilk altı aylık vitrininde diğer yeni özellikleri ve ürünleri duyurdu. Yaklaşan tekliflerinden biri, Shopify’ın Satış Noktasını kullanarak doğrudan bir iPhone’dan müşteri ödemelerini kabul etme yeteneğidir. Şirket, satıcıların iPhone’larına ekleyebilecekleri PoS donanımı üretti ve ABD’deki tüccarlar, iPhone’da yeni Tap to Pay özelliğine bile erişebilecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın