PlayStation 4 oyunlarından Uncharted 4 ve bağımsız DLC’si The Lost Legacy, Uncharted: Legacy of Thieves Collection adı altında PS5 ve PC için duyurulmuştu. Şimdi de oyunun PS5 fiyatı belli oldu.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog’un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted’ın son oyunu Uncharted 4 ve bağımsız eklenti paketi The Lost Legacy, bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Uncharted : Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ismi ile duyurulmuştu. Şimdi de oyunun PS5 için çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Uncharted

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Uncharted : Legacy of Thieves Collection‘ın PlayStation 5 versiyonu 28 Ocak’ta çıkış yapacak. Oyunun fiyatı ise 439,00 TL.

Oyunun aynı zamanda PC sürümü de gelecek ancak onun için çıkış tarihi ne yazık ki açıklanmadı. Bu paket için paylaşılan son fragmanı ve PS5’te ne gibi özellikler sunacağını aşağıda bulabilirsiniz.

  • DualSense™ Kablosuz Kontrol Cihazı özellikleri: DualSense™ kablosuz kontrol cihazının  dokunsal geri bildirimiyle  yumruklar, atlayışlar ve araç gezintisi ile aksiyonu hissedin.  Dinamik uyarlanabilir tetikler ile halatlarda sallanırken oluşan gerginliği yaşayın. 
  • Hızlı Yükleme: PS5™  konsolunun  Ultra Yüksek Hızlı  SSD’si ve neredeyse anlık yükleme süreleriyle maceraya hızlı bir şekilde geri dönün. 
  • 3D Ses: 3D Ses ile Uncharted : Hırsızlar Mirası Koleksiyonu dünyasının hayat bulmasını dinleyin.
  • Ayrıntılı Modu: 30fps hedef kare hızı ile süper keskin doğal 4K çözünürlükte oynayın.
  • Performans Modu: Akıcı bir 60fps hedef kare hızı ile oynayın. 4K TV oyuncuları, 1440p taban çözünürlüğünden yükseltilmiş 4K çözünürlüğe sahip olacak. 1080p HD-TV’de oynayan oyuncular, 1440p taban çözünürlükten 1080p’ye örneklenen ve gelişmiş kenar yumuşatmaya sahip görsellere sahip olacak. 
  • Performans+ Modu: Yüksek etkili 120fps hedef kare hızı 3 ve 1080p çözünürlükle oynayın.