Otomobil

Volkswagen araçlarını geri mi çağırıyor?

volkswagen.jpg

Volkswagen hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan iddiaya göre otomobil devi, çıkan teknik arzadan dolayı ABD’deki araçlarını geri çağıracak!

Daha önceden emisyon skandalı ile gündeme gelen Volkswagen, ABD‘deki araçlarını geri çağıracağı söylentisiyle yeniden gündem konusu oldu.

Gelen haberlere göre otomobil devi Volkswagen, Amerika‘da satışa sunduğu 600 bin aracını çıkan teknik bir sorundan dolayı geri çağıracak.

Volkswagen, 600 bin aracını geri mi çağıracak?

Volkswagen, ABD’de satışa sunduğu yaklaşık 600 bin aracını geri çağıracağını ve bu araçların çoğunun Audi markasına ait araçlarının bulunduğu söylentisi Alman basınında geniş yankı uyandırdı.

Ortaya çıkan teknik bir arızada dolayı araçlarını geri çağırmayı planlayan otomobil devi, hava yastıklarının açılmaması, su pomplarının standartından fazla ısınması gibi ciddi sorunlardan dolayı, araçlarını bir dahaki ay içerisinde geri çağırma işlemleri başlatılacak.

Volkswagen, ABD ile 4.3 milyar dolara anlaştı!

Emisyon skandalı sonrasında ABD’de sıkıntılı günler geçirmeye başlayan Alman otomotiv devi…

Henüz Audi ve Volkswagen yeklilileri bu konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Fakat ortaya atılan iddialara en kısa zamanda gereken açıklama yetkililer tarafından yapılacaktır.

:: Volkswagen’in araçlarını geri çağırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com