Otomobil

Volkswagen Arteon görselleri paylaşıldı!

Volkwagen yeni araçları ile sürücülerin karşısına çıkmayı hazırlanıyor. Volkswagen yeni aracını Arteon’u 9 Mart’ta başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtacağını açıkladı ve bu açıklama ile birlikte yeni araca ait ilk resmi görselleri de paylaştı.

Volkswagen,yeni bir dava ile karşı karşıya!

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, emisyon skandalı sonrasında her geçen gün yeni bir dava ile…

Volkwagen’in yeni aracı Arteon geliyor!

Yeni Volkswagen Arteon, şirket yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, Passat CC‘nin yerine geçmesi bekleniyor.

Arteon‘u, Passat CC ile bir kıyaslama yapacak olursak, yeni aracın CC’ye göre daha canlı bir renge ve daha hareketli bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz.

Voltech, Arteon tasarımcılarının ve geliştiricilerinin temel hedefi, avant-garde tasarım anlayışı ile çok yönlülüğü birleştirmek olduğunun altını çizdi.

Arteon’da sürücünün ve yolcuların rahatlığı için bütün detayı düşündüklerini belirten yetkililer, yeni araçta ferah ve geniş koltuk aralıkları ve iç mimarinin bulunacağını duyurdu.

Volkswagen Arteon tasarımı ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yeni aracın dış tasarımına göz atacak olursak, Volkswagen Passat‘tan alışık olduğumuz ön gövde tasarımında önemli değişlikler yapıldığını görmekteyiz. 

Ön gövde tasarımında LED farları ile gündüz farlarının arasında geçen krom kaplı çubuk ile radyatör ızgarasının birleştirilmesi, oldukça hoş bir detay olmuş.

Arteon‘un diğer dikkat çeken detayı ise, yeni kaput tasarımı. Yeni kaput tasarımı ile araca sportif bir görünüm kazandıran tasarımcılar, yeni aracın her detayını adeta incele eleyip sık dokuyorlar.

Volkswagen, Arteon’un kendi segmenti içerisinde en cazip ürünlerden biri olacağını ve en son nesil sürücü yardım sistemleri de dahil olmak üzere, genellikle lüks sürücüler için ayrılmış özelliklerin sürücülere sunulacağını belirtti. 

İlerleyen haftalarda yeni Arteon hakkında daha fazla detay paylaşacaklarını açıklayan yetkililer, yeni aracı Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkartacak.

:: Volkswagen Arteon’un dikkat çeken tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo

İlgili Haberler
Otomobil

Tesla’ya Rakip Olacak BMW i4, Test Edilirken Görüntülendi

Otomobil

Tesla otomobilleri Netflix ve YouTube videoları seyrettirecek

Otomobil

Lüks düşkünlerine özel sürücüsüz araç!

Otomobil

Mercedes AMG GT Concept büyülüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir