Otomobil

Volkswagen Arteon görselleri paylaşıldı!

volkswagen-arteon-duyuruldu-shiftdelete.jpg

Volkswagen yeni aracı Arteon’u onayladı. Arteon ile sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanan Volkswagen, yeni aracının tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor!

Volkwagen yeni araçları ile sürücülerin karşısına çıkmayı hazırlanıyor. Volkswagen yeni aracını Arteon’u 9 Mart’ta başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtacağını açıkladı ve bu açıklama ile birlikte yeni araca ait ilk resmi görselleri de paylaştı.

Volkswagen,yeni bir dava ile karşı karşıya!

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, emisyon skandalı sonrasında her geçen gün yeni bir dava ile…

Volkwagen’in yeni aracı Arteon geliyor!

Yeni Volkswagen Arteon, şirket yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, Passat CC‘nin yerine geçmesi bekleniyor.

Arteon‘u, Passat CC ile bir kıyaslama yapacak olursak, yeni aracın CC’ye göre daha canlı bir renge ve daha hareketli bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz.

Voltech, Arteon tasarımcılarının ve geliştiricilerinin temel hedefi, avant-garde tasarım anlayışı ile çok yönlülüğü birleştirmek olduğunun altını çizdi.

Arteon’da sürücünün ve yolcuların rahatlığı için bütün detayı düşündüklerini belirten yetkililer, yeni araçta ferah ve geniş koltuk aralıkları ve iç mimarinin bulunacağını duyurdu.

Volkswagen Arteon tasarımı ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yeni aracın dış tasarımına göz atacak olursak, Volkswagen Passat‘tan alışık olduğumuz ön gövde tasarımında önemli değişlikler yapıldığını görmekteyiz. 

Ön gövde tasarımında LED farları ile gündüz farlarının arasında geçen krom kaplı çubuk ile radyatör ızgarasının birleştirilmesi, oldukça hoş bir detay olmuş.

Arteon‘un diğer dikkat çeken detayı ise, yeni kaput tasarımı. Yeni kaput tasarımı ile araca sportif bir görünüm kazandıran tasarımcılar, yeni aracın her detayını adeta incele eleyip sık dokuyorlar.

Volkswagen, Arteon’un kendi segmenti içerisinde en cazip ürünlerden biri olacağını ve en son nesil sürücü yardım sistemleri de dahil olmak üzere, genellikle lüks sürücüler için ayrılmış özelliklerin sürücülere sunulacağını belirtti. 

İlerleyen haftalarda yeni Arteon hakkında daha fazla detay paylaşacaklarını açıklayan yetkililer, yeni aracı Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkartacak.

:: Volkswagen Arteon’un dikkat çeken tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.535 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com