Volkswagen, emisyon skandalına karışan araçlar arasında sizin aracınız da var mı? Emisyon skandalı araçları sorgulama ekranını tıkla öğren.

 

Volkswagen, emisyon skandalına karışan araçlar için fazla mesai yapıyor. Söz konusu skandala karışan araçları tespit eden dev şirket, bu ayın sonuna kadar hileli araçlarla ilgili yol haritasını oluşturarak kısa süre içinde alıcılarla iletişime geçecek.

Alman grup, tüketicilerin kafasında en azından grubun kendileriyle iletişime geçip geçmeyeceği konusunda kuşku kalmaması adına bünyesinde bulunan her marka için ayrı ayrı sorgulama sayfası oluşturdu. Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda markaları için oluşturulan sayfalarda şasi numaranızı sorgulatarak aracınızın bu olay kapsamında geri çağrılıp çağrılmayacağını öğrenebilirsiniz.
Volkswagen daha önce dünya çapında 11 milyona yakın araçta Azot Oksit (NOx) salınımı konusunda hile yapıldığını itiraf etmiş ve dünya çapında bu yılın sonlarına doğru başlayacak onarım operasyonunun 2016’nın sonuna kadar tamamlanacağını duyurmuştu.

Volkwagen araba sorgulama

Audi araba sorgulama

Seat araba sorgulama

Skoda araba sorgulama