Sosyal medya

WhatsApp’tan geri adım!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde Instagram, Snapchat gibi platformlarda bulunan ve 24 saat boyunca yayında kalan WhatsApp Status özelliğini kullanıcılara sunmuştu.

Kullanıcılar tarafından özellikle sosyal medya üzerinden eleştirilen WhatsApp Status aynı zamanda artık klasikleşmiş olan yazılı durum seçeneğini ortadan kaldırmasıyla da kullanıcıların tepkisine maruz kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde WABetaInfo isimli Twitter kullanıcısı tarafından WhatsApp geliştiricilerinin eski nesil durum özelliğini getirmek için çalışmalar yaptığı hakkında tweet atıldı.

WABetaInfo, daha önce de WhatsApp için gelecek yeni özellikleri önceden bilerek konuyla alakalı sızıntılar yapmasıyla biliniyor.

Bu tarz bir geri adımın yapılmasının sebebi olarak ise kullanıcılardan gelen tepkilere bağlayan WABetaInfo, yeni sistemin adının TagLine olacağını da belirtti.

Kullanıcıların isteklerine kulak veren WhatsApp‘ın, TagLine hizmetini ne zaman aktifleştireceği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

:: WhatsApp’ın geri adım atması hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo

İlgili Haberler
Sosyal medya

Trump : Bugünden İtibaren TikTok'ı Yasaklıyoruz

Sosyal medya

Sosyal Medya Düzenlemesi, Grafik Olarak Madde Madde Paylaşıldı

Sosyal medya

Facebook yeni özelliğini teste sundu!

Sosyal medya

İnstagram'da çoklu fotoğraf paylaşma devri!