Sosyal medya

WhatsApp’tan geri adım!

whatsapp-vide-gonderme-sorunu.jpg

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanımını geçtiğimiz günlerde bıraktırdığı durum seçeneğini geri getirecek gibi gözüküyor. Peki WhatsApp neden geri adım attı?

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde Instagram, Snapchat gibi platformlarda bulunan ve 24 saat boyunca yayında kalan WhatsApp Status özelliğini kullanıcılara sunmuştu.

Kullanıcılar tarafından özellikle sosyal medya üzerinden eleştirilen WhatsApp Status aynı zamanda artık klasikleşmiş olan yazılı durum seçeneğini ortadan kaldırmasıyla da kullanıcıların tepkisine maruz kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde WABetaInfo isimli Twitter kullanıcısı tarafından WhatsApp geliştiricilerinin eski nesil durum özelliğini getirmek için çalışmalar yaptığı hakkında tweet atıldı.

WABetaInfo, daha önce de WhatsApp için gelecek yeni özellikleri önceden bilerek konuyla alakalı sızıntılar yapmasıyla biliniyor.

Bu tarz bir geri adımın yapılmasının sebebi olarak ise kullanıcılardan gelen tepkilere bağlayan WABetaInfo, yeni sistemin adının TagLine olacağını da belirtti.

Kullanıcıların isteklerine kulak veren WhatsApp‘ın, TagLine hizmetini ne zaman aktifleştireceği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

:: WhatsApp’ın geri adım atması hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.472 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com