Podcast sesinizin biraz daha sürükleyici olmasını dilediyseniz, şanslısınız. Wondery+ abonesi olduğun sürece şanslısın. Dolby ve Wondery, Amazon’a ait podcast stüdyosunun Amerika Birleşik Devletleri’nde Dolby Atmos’ta gösteriler sunan ilk platform olacağını duyurdu. Bugünden itibaren Blood Ties, Jacked: Rise of the New Jack Sound ve Iowa Chapman ve The Last Dog, sürükleyici sesle yayınlanabilecek. Wondery, “önümüzdeki aylarda” Oranlara Karşı’yı sunmayı planlıyor.

Dolby Atmos bölümleri ve gösterileri Wondery’nin podcast aboneliği Wondery+’ya özeldir. Aylık 5 ABD Doları veya yıllık 35 ABD Doları tutarındaki plan, şirketin tüm içerik kataloğuna reklamsız erişmenizi sağlar. Aboneler ayrıca özel bölümler alır. Wondery, Dolby Atmos sunan ilk ABD merkezli podcast stüdyosu olmasına rağmen, sürükleyici ses, hizmetin mevcut olduğu 28 ülkede mevcut olacak.

Dolby, Atmos sesine daha fazla podcast eklemek için diğer platformlarla “aktif olarak çalıştığını” söylüyor. Şu anda şirket, girişimde Hindistan’da Earshot ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da Anghami ile ortaklık kurdu. Bu yüzden Wondery’nin kataloğu sizi cezbetmezse, gelecekte diğer ağlardan daha fazla şov mevcut olmalıdır.

Amazon, Amazon Music’e podcast ekledikten kısa bir süre sonra Wondery’yi 2020’nin sonlarında satın aldı. Podcast stüdyosu, Blood Ties ve Dying for Sex gibi şovlarla zaten bir isim yapmıştı ve reklamsız dinleme sunan abonelik hizmetini başlatmıştı. Amazon ve Wondery, Guy Raz’ın Bunu Nasıl İnşa Ettiğimi bir hafta erken dinleme yeteneği gibi, ödeme yapan kullanıcılar için başka avantajlar da sıraladı.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın