Microsoft, Xbox Gold abonelerine Şubat 2022 döneminde hediye edeceği oyunları resmen duyurdu. İşte o liste!

Xbox Games with Gold, Xbox Live ve Game Pass Ultimate abonelerine ayda dört ücretsiz oyun veriyor. Son yıllarda Xbox topluluğu üyeleri, popüler olmayan basit oyunlar hediye ettiği gerekçesiyle Microsoft’a yönelik ağır eleştirilerde bulunuyor.

Kullanıcıların gözündeki olumsuz imajını düzeltmek için çalışan Microsoft, YouTube kanalında yayınladığı tanıtım videosuyla Xbox Games with Gold abonelerine Şubat ayında hediye edeceği oyunları duyurdu. Her zaman olduğu gibi iki Xbox 360 oyunu, geriye dönük uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series S|X platformlarında da oynanabiliyor.

Xbox Gold aboneleri Şubat ayında hangi oyunlara kavuşacak?

Microsoft’un her ay Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında verdiği hediyeler devam ediyor. Resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım videosu yayınlayan şirket, Şubat ayında vereceği oyunları resmen duyurdu.

Bu ay sunulan oyunların toplam değeri dolar cinsinden 56 dolar, Türk Lirası cinsinden 151 TL yapıyor. İşte Xbox Games with Gold Şubat 2022 oyunları:

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse: 1 Şubat’tan 28 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Hydrophobia: 1 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Band of Bugs: 15 Şubat’tan 28 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Aerial_Knight’s Never Yield: 16 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.

Eğer Xbox Games with Gold kapsamındaki oyunlar yeterli gelmiyorsa, Game Pass Ultimate hizmetine abone olabilirsiniz. “Oyunların Netflix’i” olarak anılan Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold ve Xbox Cloud Gaming dahil olmak üzere Xbox ve PC için Game Pass’teki yüzlerce oyunu kapsıyor. Ayrıca Xbox Games with Gold’u da bünyesinde barındırıyor.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.