Donanım

Xiaomi’den uygun fiyata Monitör; Redmi Display 1A

Xiaomi Redmi akıllı telefon, bileklik, saat, dizüstü bilgisayar derken şimdi de PC monitörü satacak. İşte uygun fiyatlı Redmi Display 1A.

Xiaomi Redmi model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Akıllı telefon, giyilebilir teknolojiler, dizüstü bilgisayar gibi kategorilerde sunduğu uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken Çinli üretici şimdi de PC monitörü satacak. Xiaomi imzası taşıyan Redmi Display 1A özellikle uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Redmi şimdi de PC monitörü satacak! İşte Redmi Display 1A

Xiaomi Redmi tarafından geliştirilen PC monitörü 1920 x 1080 piksellik çözünürlüğe sahip ve 23.8 inç boyutunda. 250 nits parlaklığa sahip monitörün kontrast oranı ise 1000:1.

Oldukça ince yan çerçevelere sahip olan Redmi Display 1A özellikle çoklu monitör kullanımlarında muazzam bir deneyim sunuyor.

Monitörde bir adet HDMI ve bir adet de VGA portu bulunuyor. İlk etapta Çin’de satışa sunulacak olan Xiaomi Redmi Display 1A için belirlenen fiyat etiketi ise yalnızca 599 yuan yani 83 dolar. Normal şartlarda 83 dolar 565TL gibi bir meblağa denk düşüyor. Lakin işin içerisine vergiler girdiğinde fiyat etiketi 750 TL’ye kadar yükselecektir.

İlgili Haberler
Donanım

Sony'den yeni youtuber kamerası; ZV-1

Akıllı TelefonlarBilişim - TeknolojiDonanım

Huawei ABD’li şirketlerle ticarete devam edecek

Donanım

WD Açıkladı : 40 TB HDD geliyor!

Donanım

iOS 11 için beklenen özellikler neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir