Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü aşamasının en önemli filmlerinden olan yeni Doctor Strange filminden bir fragman daha geldi.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü aşamasının en önemli filmlerinden olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden bir fragman daha geldi. Filmden daha önce iki fragman daha görmüştük ve sıra nihayet 1 dakika uzunluğundaki televizyon fragmanına geldi. Önceki iki fragman kadar dolu olmasa da yayınlanan bu video da dikkate değer.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden yeni fragman

Doctor Strange’in ikinci solo filmi, Marvel’ın geleceği için büyük önem taşıyor. Spider-Man: Far From Home filmiyle çoklu evren kavramını ilk kez kullanan stüdyo, bu defa Doctor Strange ve Scarlett Witch’in macerasıyla bize çoklu evreni yaşatacak. Bu filmde klasik bir süper kahraman anlatısından ziyade gerilim ve zor seçimlerle dolu sahneler bekliyoruz. Marvel’ın en karanlık filmlerinden biri olacağını düşündüğümüz Doctor Strange in the Multiverse of Madness, bir dakikalık bu videoyla bizi biraz daha fikir sahibi ediyor.

Önceki Marvel filmlerinde Scarlett Witch adını kullanmasa da Wanda Maximoff’u tanıyoruz. Çizgi romanlarda, filmlerde olduğundan çok daha güçlü olan bu karakterin sinemadaki gücü giderek artıyordu. Bu filmde Wanda’nın biraz da şeytani yönüne odaklanılarak karaktere Scarlett Witch adının verilmesini bekliyoruz.

Mistik sanatlarda usta olan bu iki karakterin çoklu evrenleri kapsayan krizle mücadelesinin nelere mal olacağını merakla beklemekteyiz. Film, dünya genelinde 6 Mayıs’ta vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda ise orijinal Spider-Man üçlemesini yöneten Sam Raimi bulunuyor. Yönetmenin uzun zaman sonra böyle bir süper kahraman filminin başında olması sevindirici.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.