Mutlu Yıldız Savaşları Günü! Lucasfilm ve Disney+, yaklaşmakta olan Obi-Wan Kenobi serisine yeni bir bakış sunarak 4 Mayıs’ı kutluyor.

İlk teaser ile karşılaştırıldığında bu fragmanda çok fazla yeni görüntü yok. Bununla birlikte, Obi-Wan (Ewan McGregor) ve Owen Lars (Joel Edgerton) arasında genç Luke Skywalker’ı bir Jedi olmak için eğitmekle ilgili bir konuşmanın bir parçası var. Ayrıca Darth Vader’ın (Hayden Christensen) bir araya getirilmesine bir bakış var, bu önceki fragmandaki nefes alan kamera hücresinden çok daha fazlası.

Bu klip, gösterinin ana hikaye dizilerinden birini de güçlendiriyor. İmparatorluk, Jedi’ları tamamen ortadan kaldırmak için umutsuzca kaçak bir Obi-Wan’ı avlamaya çalışıyor. Bunun nasıl sonuçlanacağını merak ediyorum. Ayrıca karakteri merak uyandıran bir şekilde Jedi tarzı cüppeler giyen Kumail Nanjiani’nin çok kısa bir bakışı ve kötü adamların birkaç fotoğrafı var.

Obi-Wan Kenobi, Sith’in İntikamı’ndan 10 yıl sonra geçiyor ve ilk üçleme ile orijinal üçleme arasındaki bazı anlatı boşluklarını dolduracak. İlk canlı aksiyon Star Wars serisi olan Mandaloryalı bir hit olurken, Obi-Wan Kenobi, önde ve merkezde bulunan tanıdık karakterler sayesinde Disney+ için daha kolay bir satış olmalı. Bu nedenle 27 Mayıs’ta iki bölümle ekrana gelecek diziden önce çok fazla taviz vermeye gerek yok.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın