Otomobil devi Porsche, yeni araçları ile sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay Porsche, yeni aracı Panarema Sport Turismo‘yu Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtacağını duyurmuştu.

Yeni Jeep Compass görselleri paylaşıldı!

Jeep Compass, yeni modelli ile sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Jeep yeni aracının…

Yeni Porsche Panarema, oldukça iddialı!

Geçtiğimiz Ocak ayının son haftalarında onaylanan yeni Porsche oldukça iddialı geliyor. Yenilenmiş özellikleri ile  dikkat çeken, yeni Porsche Pananerama, 2012 yılındaki konsept tasarımıyla tıpatıp benzediğini görmekteyiz.

Fakat bunların dışında yeni Porsche Panamera’nın en çok öne çıkan özelliği ise hibrit bir araç olacak olması!

Yeni hibrit aracının üretimi için, 1.400 kişiye iş imkanı verecek olan otomobil devi, yeni aracında panoramik cam tavana ve kişinin sürüş tarzına göre ayarlanabilen adaptif arka süspansiyon sistemi, akıllı cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan 10.1 inç büyüklüğündeki ekranlar ve LED ışıklandırma gibi donanımlara yer verecek.

Beş farklı versiyonla satışa sunulacak olan yeni Sport Turismo modelleri arasında, 542 beygirlik gücü ile gelecek olan Turbo Sport Turismo oldukça dikkat çekiyor.

Güçlü twin-Turbo beslemeli 4.0 litrelik V8 motoru ile sürücülerin karşısına çıkacak olan Sport Turismo’nun bu modeli ile diğer rakiplerine karşı oldukça iddialı bir duruş sergilemekte.

Diğer dört modelin güç değerleri ise 325 ile 456 beygir arasında değişiyor. Sürücülerin rahatlığı ve konforu için her detayı düşünen Porsche yetkilileri, yeni Porsche Panamera’yı 97.557 eurodan satışa çıkartması bekleniyor

:: Yeni Porsche Panamera hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo