YouTube Music her geçen gün abone sayısını artırmaya devam ediyor. Her zevke hitap etmek isteyen YouTube yeni listesini sunuyor.

2020 yılının üçüncü çeyreğinde Google, 30 milyon YouTube Premium ve Music Premium aboneleri olduğunu açıklamıştı. Tüm bu gelişmelerden sonra güncel olarak YT Music, 50 milyon abone sayısına ulaştı. Bloomberg’e göre bu sayı, YT Music Premium’u ve reklamsız video deneyimi için sunulan YouTube Premium’u kapsıyor.

YouTube Music, geçen yıl ruh hallerine odaklanan 4 farklı oynatma listeleriyle dolu kişiselleştirilmiş bir ana sayfa sundu. Şimdi ise YouTube beşinci oynatma listesini ekliyor: “Energize (Enerji Ver)”.

YouTube Music yeni oynatma listesiyle enerji vermek istiyor

YouTube Music yeni oynatma listesinde üst kapak resmi olarak Tokyo’daki Shibuya Crossing’in bir fotoğrafını kullanıyor. Workout (Egzersiz), Relax (Rahatlatıcı), Commute (İş / Ev)ve Focus (Odaklanma) listelerine eşlik eden yeni Energize’in (Enerji Ver) yakın zamanda tüm kullanıcıların erişimine açılması bekleniyor.

YouTube Music’teki “Energize (Enerji)” oynatma listesine, Enerji Supermix’i, Karışık Enerji Listesi 1; Karışık Enerji Listesi 2 ve Karışık Enerji Listesi 3 dahil olmak üzere dört oynatma listesi içeren bir “Sizin için derlenenler” listesi eşlik ediyor.

Yeni liste genel olarak, insanların enerjisini arttırmak için kullanılan Workout’tan (Egzersiz) daha kapsamlı olacak. Google’ın daha önce açıkladığı gibi:

Antrenmana mı başlayacaksınız? Sizi antrenmanınız için mükemmel bir şekilde uygun olan çalma listeleriyle dolu; özel bir kişiselleştirilmiş ana sayfaya götüren antreman simgesine dokunmanız yeterli. Öte yandan, bildiğiniz ve sevdiğiniz şarkıların yanı sıra diğer harika önerileri içeren; dört adede kadar yeni kişiselleştirilmiş Egzersiz listesine erişebilirsiniz.

Daha rahat hissediyor ve ruh halinize uygun şarkılar mı arıyorsunuz? Rahatlama veya Odaklanma simgelerine basabilir ve sakin kalmanıza devam etmenize yardımcı olacak; kişiselleştirilmiş Mixlere (Karışımlar) ulaşabilirsiniz.