Süpürge ve kişisel bakım alanındaki çalışmalarıyla tanınan Dyson, giyilebilir teknoloji alanındaki ilk ürününü tanıttı.

Ürettiği temizlik ürünleriyle adından söz ettiren Dyson, kişisel bakım için ilginç bir ürünle geliyor. Şirket, yıllardır üzerinde titizlikle çalıştığı temizleme ürününü tanıttı. İşte  Dyson Zone adı verilen ürünle ilgili tüm detaylar…

Dyson Zone, müzik zevkini ile temiz hava birleştiriyor

Genel olarak süpürge ve kişisel bakım aletleri üretmesiyle ile ön plana çıkan marka, ürün yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. Fütüristik tasarımıyla dikkatleri çeken Dyson Zone, gürültü ve kirli havayı engelleme hedefiyle piyasaya çıkıyor. Dyson, yerleşik hava temizleme teknolojisine sahip, gürültü önleyici Bluetooth kulaklığını tanıttı.

Dyson Zone

Dyson, bu ürünüyle çevre kirliliği boyutlarının arttığına vurgu yapıyor. Ürün, kullanan kişi için hem hava hem de gürültü kirliliğini azaltmayı hedefliyor. Giyilebilir teknoloji dünyasındaki ilk ürününü tanıtan Dyson, ürünün gelişime açık olduğunun da altını çiziyor. Şirketi konu ile ilgili olarak Jake Dyson, şu ifadelere yer verdi.

Hava kirliliği küresel bir sorun haline geldi. Her yerde insanları olumsuz etkiliyor.  Dyson Zone, hareket halindeyken soluduğunuz havayı temizler. Yüz maskelerinin aksine, yüksek performanslı filtreler ve iki minyatür hava pompası kullanarak yüzünüze dokunmadan temiz hava sağlar. Altı yıllık geliştirme sürecinin ardından, her yerde saf hava ve saf ses sunmaktan heyecan duyuyorum.

Dyson Zone

Aktif gürültü önleme özelliğine sahip Dyson Zone, yüksek ses kalitesini neodim elektro akustik sistem ile birleştiriyor.  İvme ölçer sayesinde 3 seviyeli hava temizleme işlemi sunan ürün, şehirlerdeki hava kirliliğinin yanı sıra bulaşıcı hastalıkların da önlemek için tasarlandı. Şirket, ürünün etkileyici derecede bir temizlik oranı sunduğuna vurgu yapıyor.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.